ВІДГУКИ ПРО ПРОГРАМУ

Науковий партнер

Центр корпоративного управління INSEAD поєднує в собі міжнародну популярність INSEAD та виняткові можливості для розвитку лідерської думки в рамках глобальної освітньої платформи в галузі корпоративного управління. Місія центру полягає у розробці навчальних програм світового класу, просуванні останніх досліджень із використанням інноваційних наукових матеріалів та у збагаченні публічного дискурсу стосовно корпоративного управління через форуми, конференції, обмін рівноправними діалогами між експертами та практиками.

Партнер з програмного забезпечення

Більш розумне рішення для кращого управління за допомогою ради. Наше доступне та просте у використанні програмне забезпечення допомагає МСП (малі та середні підприємства) та некомерційним організаціям впорядкувати весь процес роботи ради, зменшуючи хвилювання, підвищуючи ефективність та працездатність. Адміністратори працюють на 50% ефективніше, а члени ради залишаються зосередженими, роблять більше для розвитку компанії та досягають кращих результатів. Нам довіряють понад 3000 користувачів із десяти країн. Вартість абонплати стартує з 120 доларів США на місяць.

Facebook

Новини

Політичне втручання в роботу наглядової ради НАК "Нафтогаз" – це великий крок назад у реформі корпоративного управління

Нещодавне рішення Уряду України щодо припинення повноважень Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» протягом двох днів  з метою прийняття рішення про звільнення голови правління та її переобрання у тому ж складі порушує принципи корпоративного управління державних підприємств, нівелює роль незалежних наглядових рад в Україні, та підриває угоди України з Міжнародним валютним фондом та іншими стратегічними партнерами.

30-04-21