UCGA BOARD DIRECTION ОСІНЬ 2021

ВІДГУКИ ПРО ПРОГРАМУ

Науковий
партнер

Центр корпоративного управління INSEAD поєднує в собі міжнародну популярність INSEAD та виняткові можливості для розвитку лідерської думки в рамках глобальної освітньої платформи в галузі корпоративного управління. Місія центру полягає у розробці навчальних програм світового класу, просуванні останніх досліджень із використанням інноваційних наукових матеріалів та у збагаченні публічного дискурсу стосовно корпоративного управління через форуми, конференції, обмін рівноправними діалогами між експертами та практиками.

Міжнародний партнер

 

Провідна авторитетна організація у галузі світових стандартів корпоративного управління та управління інвесторами. Місія ICGN - просувати ефективні стандарти корпоративного управління та управління інвесторами для забезпечення ефективності ринків та стійкостіекономік у всьому світі.

Партнер з програмного забезпечення

Більш розумне рішення для кращого управління за допомогою ради. Наше доступне та просте у використанні програмне забезпечення допомагає МСП (малі та середні підприємства) та некомерційним організаціям впорядкувати весь процес роботи ради, зменшуючи хвилювання, підвищуючи ефективність та працездатність. Адміністратори працюють на 50% ефективніше, а члени ради залишаються зосередженими, роблять більше для розвитку компанії та досягають кращих результатів. Нам довіряють понад 3000 користувачів із десяти країн. Вартість абонплати стартує з 120 доларів США на місяць.

Facebook

Новини

How Ukrainian pharma copes with COVID-19: interview with UCGA alumnus Dmytro Shymkiv, Chairman of the Board of DARNITSA Group

The pharmaceutical industry is in high demand and is supported in times of the pandemic, but no matter what, there are always pitfalls. What are the main obstacles and difficulties that the Ukrainian pharmaceutical industry and DARNITSA are facing today?

 

30-06-20