Освіта

ОГЛЯД

Програма UCGA Board Direction - це освіта світового класу для нинішніх або майбутніх членів рад приватних, некомерційних або державних компаній. Програми UCGA Board Direction ґрунтуються на принципах та рекомендаціях UCGA та OECD та готуються з урахуванням найкращих практик та тематичних досліджень, які проводять такі відомі освітні установи як INSEAD, Стенфорд та Гарвард.

Програма проводиться двічі на рік та викладається висококваліфікованими професорами з найкращих бізнес-шкіл світу, таких як INSEAD та Лондонська школа бізнесу.

Одна частина програми – теоретична – фокусується на вивченні найкращих світових практик та міжнародних стандартів та зосереджується на теоретичному досвіді. Друга частина приділяє увагу українському контексту, який представляють місцеві запрошені спікери та досвідчені практики, які детально розглядають практичні питання.

 

Реєстрація

ВАРТІСТЬ

4000 EUR*

 


* ПДВ не включено

 

ПРОГРАМА BOARD DIRECTION ЦЕ:

 • Освіта з корпоративного управління світового класу в Україні
 • Гнучкий та доступний розклад навчань, який ураховуєвашу щоденну роботу
 • Представляє практичне навчання та тематичні дослідження з усього світу
 • Започатковує в Україні професію незалежного директора
 • Підключає вас до унікальної мережі випускників програми

ВИКЛАДАЧІ

СТРУКТУРА КУРСУ

Загальна інформація

Вивчення нового модуля проходить кожні 2 дні протягом 3 тижнів. Кожен модуль викладається новим викладачем, після чого проводяться презентації, моделювання засідань ради, сесії для закріплення матеріалу. Кожен модуль включає виступи запрошених спікерів та досвідчених практиків з корпоративного управління. Щоб зробити навчальні заняття продуктивними, UCGA забезпечує всі навчальні матеріали, технічне обладнання, Wi-Fi, їжу та напої.

Тривалість

3 тижня
2 дня у тиждень
Загалом: 6 днів

Необхідній на навчання час

Очікується, що на навчання ви будете витрачати 8 годин у день, що загалом становить 48 годин.

Підготовка

Студенти мають готуватися до кожного навчального дня. Вам будуть надані для читання та аналізу:

 • Статті;
 • Дослідницькі роботи;
 • Тематичні дослідження;
 • Матеріали для імітації засідань ради;

Сертифікація

Для того, щоб пройти сертифікацію після закінчення Програми, кожен учасник повинен підготувати один із двох типів завдань для отримання сертифікації:

 • Презентація
 • Дипломна робота

Стипендії студентам UCGA від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР): Відбір студентів та процедура

Загальні вимоги:

 • Лідерство: демонструє або потенційно може продемонструвати високий рівень авторитету та впливу на рішення у сфері корпоративного управління;
 • Значний внесок, який можна відстежити: демонструє видимі результати та позитивні зміни у сферах корпоративного управління, за які він відповідає;
 • Репутація: демонструє безперечну етичну поведінку та відсутність будь-яких судимостей та / або корупційних скандалів;
 • Громадська діяльність: демонструє соціальну активність та відкритість щодо спільноти з корпоративного управління;
 • Прихильність: демонструє свою готовність старанно відвідувати курс, що включає його здатність взяти три (3) п’ятниці в якості навчальних днів.

Особливі вимоги:

 • Стипендії ЄБРР можуть бути надані державним службовцям, політикам та службовцям, які працюють в уряді на функціях, пов'язаних з державною власністю, включаючи радників та РГП (регіональні групи з підтримки), новопризначених членів наглядових рад ДП (державних підприємств) та осіб, які вже подали заявку або кваліфікувались для розгляду як члени Наглядових рад ДП від Комітету з питань призначення Кабінету Міністрів України та / або працівників ДП, які працюють в управлінні або підтримують керівні органи ДП (наприклад, корпоративний секретар, секретарі комітетів Ради тощо).

Процедура відбору та прийому:

Комітет з висунення кандидатур попередньо затверджує короткий та довгий списки потенційних учасників, які відповідають загальним та особливим вимогам на основі прозорої та заснованої на заслугах процедури відбору. Якщо кандидат погоджується, він / вона повинен надіслати заявку на участь у програмі UCGA Board Direction. Кожен учасник, який бажає прийняти участь, повинен надати комітету електронні декларації, довідки про заробітну плату, листи від ДП або будь-яке інше підтвердження недостатності бюджету для навчання.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 31 липня 2021 року на електронну адресу: alina.cherviak@ucga.com.ua

За будь-якими запитами або інформацією щодо процедури оплати звертайтесь: +380 68 112 85 70 (Ком’юніті менеджер Аліна Червяк)

Затверджений учасник повинен старанно відвідувати курс та зробити завдання для отримання сертифікату про закінчення. Студент повинен відшкодувати стипендію самостійно, якщо:

 • він/вона не відвідує більше ніж один (1) модуль
 • він/вона відвідує всі три (3) модулі, але не зробив своє завдання для отримання сертифікату.

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМУ UCGA

Завантажити нашу брошуру для отримання додаткової інформації щодо нашої програми BoardDirection